Ataşehir Corner

Ataşehir’in merkezinde Acıbadem, Şifa ve Memorial Hastanelerinin ortasında dükkan ve ofislerden oluşan projemiz Ataşehir ‘in en prestiji bölgesinde yer almaktadır. Mimari Proje 5 Bodrum, Zemin ve 3 kat olmak üzere toplam 9 kattır. Proje 10.000 m2 toplam inşaat alanına sahiptir. Yapımına 2014 Aralık ayında başlanan Ataşehir Corner 2016 Mayıs ayında tamamlanmistir.

Kuzey Marmara Otoyolu Viyadük İşleri

3. Boğaz Köprüsü ve Kuzey Marmara Otoyol projesinde 2 adet üst geçit ve 3 adet menfez olmak üzere toplam 5 adet sanat yapısı yapılmıştır. Bu projenin toplamında 4500 metreküp beton ve 500 tona yakın demir kullanılmıştır. Üst geçitler bir tanesi 2 şerit gidiş, 3 şerit dönüş olmakla birlikte toplam 5 şerittir.

Levent-Hisarüstü Metro Hattı

Buka Yapı uzman kadrosu ile Hisarüstü durağının kaba inşaat işlerinin tamamını yüklenmiş olup inşaat faaliyetine Ağustos 2013 itibari ile başlamış ve Aralık 2013 itibari ile tamamlamıştır.
Hattın toplam maliyetinin 95 milyon Euro olması planlanıyor.Levent-Uygulama Oteli-Etiler 1 – Etiler 2 ve Hisarüstü duraklarından oluşan hattın toplam uzunluğu 3,320 m olup Levent Hisarüstü seyahat süresini her 4 dakikada bir düzenlenecek olan seferlerle 5 dk’ya indirecek. Ulaştırma Bakanlığının üstlendiği projenin ana yüklenici firmaları Alarko ve Makyol.

Kadıköy-Kartal Metro Projesi

Buka Yapı, Kadıköy-Kartal Metrosu'nun resmi çözüm ortaklarından birisidir.
Projenin Kadıköy-Kartal etabı 17 Ağustos 2012'de hizmete girmiştir. Kadıköy-Kartal Metrosu E-5 güzergâhında ve ağır metro sınıfında inşaa edilmiştir. Yerin ortalama 40 metre altından geçmektedir. Saatte (tek yön) 70 bin kişi taşıma kapasitelidir. Ekim 2010'da kazı çalışmaları bitmiş, raylar döşenmeye başlanmış ve metroyu Marmaray'a bağlayacak istasyon olan Ayrılıkçeşme İstasyonu'nun inşaatı da başlamıştır. Kartal-Kaynarca uzatması tamamlandığında toplam 26,5 kilometre ile İstanbul'un en uzun metrosu ünvanına sahip olacaktır.Ofis İN Maltepe

Yenilikçi tasarım çizgisi, modern ve ferah ofis alanlarıyla “Ofis in Maltepe” size iş hayatının ne kadar keyifli olabileceğini her gün yeniden hatırlatacak.

“Ofis in Maltepe”, E5 ve Kadıköy/Kartal Metro hattına yürüme mesafesinde, Sahil yoluna sadece 1.8 km uzaklıkta her gün gelişen ve yenilenen bir lokasyonda yatay mimari konsept ile yeniden yorumlanıyor.
 
 LOKASYON
  • Küçükyalı Metro 1 km
  • Maltepe Metro 1.3 km
  • Sahil Yolu 1.8 km
  • Bağdat Caddesi 4 km
  • Ataşehir/TEM 5 km
  • Kartal Adliyesi 5 km
  • E-5 500 m

Maltepe Avlu

Maltepe'de binlerce yeni konutun tam ortasında yükselecek olan Maltepe Avlu'da yerinizi şimdiden ayırın.

Maltepe Avlu, Süreyyapaşa’da, her gün gelişen bir bölgenin ve 15.000 yeni konutun tam merkezinde. Bölgenin ihtiyaç duyduğu kalitede, farklı kullanımlar için uygun 45 m2‘den başlayan ticari üniteler ve eşsiz adalar manzaralı konut seçenekleriyle Maltepe’nin yaşam standartlarını yükseltiyor.
 
Projenin 3D görüntüleri için tıklayınız.
  • 15Bin yeni konutun tam merkezinde benzersiz ticari alanlar
  • 45 m2'den başlayan alternatifler
  • Cafe, restoran ve süpermarket gibi farklı kullanımlar için uygun alanlar
e: bilgi@maltepeavlu.com
t: +90 216 573 2852
www.maltepeavlu.com

Buka Park Evleri

57 dairelik Buka Park Evleri Projesi İstanbul'un en fazla prim vaad eden Finans Merkezi Bölgesine sadece 600 m. mesafede.


Suadiye Multiplex

Suadiye Multiplex diğer tüm Buka Yapı Projeleri gibi Bağdat Caddesi'nin en prestijli projelerinden birisi.
Bağdat Caddesi Suadiye Burberry ve Garanti Bankası Bölge Müdürlüğüne 50 m mesafede. Büyükhanlı Sitesiyle bitişik olup tam karşısında HSBC Şubesi ve Bölge Müdürlüğü mevcut. Suadiye Multiplex halihazırda Finansbank Şube ve Bölge Müdürlüğü olarak kullanılıyor.

Yenişehir Projesi

Yenişehir'deki Hüsnü Çil Apartmanı Buka Yapı'nın en modern projelerinden biridir. 34 daireli apartmanın inşaatına Ocak 2006 tarihinde başlanmış ve Ağustos 2007 tarihinde tamamlanmıştır.

Ataşehir Akmar Projesi

Buka Yapı olarak Akmar Holding'le yaptığımız sözleşme uyarınca 6 katlı Plaza inşaatını tamamlamış durumdayız. Söz konusu proje Ataşehir'in en prestijli bölgesindedir ve aynı zamanda Buka Yapı yönetim merkezi olarak kullanılmaktadır.